Afscheid

Uit het oog, maar niet uit het hart!
“Onze” lieve Jorien gaat ons na 7 jaar verlaten. Ze heeft een geweldige nieuwe uitdaging gevonden waar ze vanaf 1 januari (en wel om half 8 ’s ochtends..bikkel!) mee van start gaat.
De afgelopen 7 jaar heeft ze ons team doen schitteren met haar geweldige werkinzet, haar stralende persoonlijkheid, vrolijke gezang (vooral in de kerstperiode) en alle diertjes in de opname werden begroet met het nu voor ons zo bekende ‘druifje’.

Lieve Jorien ook namens deze weg willen we je bedanken voor je jarenlange, fantastische inzet. We gaan je in ons team ontzettend missen, maar wensen je veel (werk)plezier en geluk op je nieuwe plekje en in je nieuwe team!

Als u Jorien nog een berichtje wilt sturen kan dat via het onderstaand contactformulier.

Foto's Jorien

Uw naam (verplicht)

Uw e-mailadres (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht